Çözümlerimiz

Web Tasarım

Web Tasarım

Bir şirketin misyon ve vizyonu kadar o misyon ve vizyonu nasıl sunduğu da çok önemlidir. Biz de bunun bilincinde bir ekip olarak fikirlerinizi, bizim yardımlarımızla daha estetik bir çizgiye ulaştırıyoruz. Belirlediğiniz amaçlar doğrultusunda, kolektif çalışmalarımızın sonucu olarak konulmuş ilkeler ile yönlendirilen, düzenlenen ve sonucunda da ardındaki yazılımın kalitesi ve güvenilirliği kadar göze de hitap eden, kısacası size sizin kadar özel bir web sayfası oluşturuyoruz. Siz de işleviyle ve görüntüsüyle ön plana çıkan bir web sitesi isterseniz biz her zaman buradayız.

Grafik Tasarım

Web sitesi mi istiyorsunuz? Bir bannera mı ihtiyacınız var? Ya da bir video tanıtımıyla şirketinizin daha iyi anlaşılacağını mı düşünüyorsunuz? O zaman yolunuz mutlaka Sky Digital Solutions’ın tasarımcılarından geçmeli. Tasarım, bir web sitesini ya da bir reklamı geniş kitlelere hitap edecek ve geniş kitleler tarafından anlaşılacak şekilde, size özel olarak ve uzman eller tarafından hazırlandığında etkili olur. Sizin isteklerinize göre ama sade ama renkli tasarımlar ile imajınızı ve müşterileriniz üzerindeki algınızı tamamen değiştirebilir ve yükseltebilirsiniz. Gelin birlikte harikalar yaratalım.

Grafik Tasarım
Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulamalar

Bu tanıtımları nereden okuyorsunuz? Durun biz söyleyelim, çok yüksek ihtimalle akıllı telefonlarınızdan öyle değil mi? Akıllı telefonların aslında bilgisayarlardan pek bir farkı yoktur. Akıllı telefonlarınızın işlevselliklerini arttırabilir, işinizi kolaylaştırabilir ya da müşterilerinizin sizi tercih etmeleri için ticaretinizi kolaylaştıracak uygulamalar hazırlatabilirsiniz. Sizinle ticaret yapan müşterileriniz için bir mobil uygulama hazırlatıp, müşterilerinizin siparişlerinin durumunu cep telefonu ya da tabletlerinden izlemesini sağlayabilirsiniz. Üstelik bu uygulama internet siteniz ile de entegre olabilir. Tüm bu uygulamaları yine sizin istekleriniz doğrultusunda Sky Digital Solutions ekibi olarak oluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Her şey iyi güzel hoş da bu kadar işiniz gücünüz arasında kim ilgilenecek sosyal medyayla? Ama şu işlere bakacak birileri olsa ne de güzel reklam olurdu aslında değil mi? İşte tam bu noktada da yardımınıza koşuyoruz. Kurumsal ya da kişisel sosyal medya yönetimi konusunda iddialıyız. Hiçbir yenilikten geri kalmayacağınıza garanti verebiliriz. Facebook, Twitter, Instagram, Linkedln, ve daha pek çoklarında hesabınızı yaratalım, yaptığınız işleri paylaşalım, takip edelim, takip ettirtelim, sizi daha iyi tanıtabilmek adına biz efor sarf edelim, siz sadece işlerinizin kalitesiyle ilgilenin.

Baskı ve Promosyon Hizmetleri

Her ne kadar reklam deyince artık akıllara televizyon yayınlarında bitmek tükenmek bilmeyen, ücretlerinin ayyuka çıktığı reklamlar, ya da web sitelerinde, bilgisayar ve telefon oyunlarında durup dururken çıkan tanıtımların yanı sıra yazılı materyallerle tanıtım piyasası da hala devam etmekte. Firmanızı, yaptığınız işleri, ürünlerinizi tanıtmak, bunlarla beraber promosyonlar hazırlatıp dağıtmak, katalog hazırlayıp göndermek, broşür dağıtmak da günümüzde hala etkili bir yöntem. Gelin bu yöntemleri birlikte belirleyip sizi yazılı materyallerle de en iyi şekilde tanıtalım.

Baskı ve Promosyon Hizmetleri